Doping Hafıza Kayıt Ekranı (2023)

ÖNEMLİ:

Bu ürünü ilk defa kullanmadan önce Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin tamamını dikkatle okuyunuz.

KULLANICI, Sözleşme konusu dijital ürünün ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren işbu Sözleşmede geçen anlaşma koşullarıyla bağlı olduğunu, bu koşulları başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. İşbu hükümleri kabul etmemesi halinde KULLANICI, sözleşme konusu ürünlerden yararlanamaz, dijital içerikleri izleyemez, dersleri takip edemez ve dijital ürünü kullanamaz. Bu koşullar dışındaki kullanım halleri SATICI telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir. İşbu sözleşme hükümlerinin KULLANICI tarafından kabul edilmemesi durumunda sözleşme konusu dijital ürünü satın almamak, dijital ürünün satın alınmış olması halinde kullanmaya devam etmemek KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. SATICI, sözleşmeye konu dijital ürünün kullanımına başlandıktan sonra işbu Sözleşme hükümlerinin kabul edilmemesi sebebi ile hiçbir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümleri, dijital ürünün bilgisayar, tablet veya telefonda kullanılmasına bakılmaksızın bütün versiyonlarında geçerlidir.

Sözleşme konusu ürünle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. (“DOPİNG”) ye aittir. DOPİNG, dopinghafiza.com’ da yer alan herhangi bir dijital içeriğin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

 1. KONU

İşbu Sözleşme'nin konusu; ALICI' nın, SATICI’ ya ait www.dopinghafiza.com web sitesinden elektronik ortamda satın aldığı, işbu Sözleşme' de ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda bahsi geçen nitelikleri taşıyan, madde 3.'te belirtilen Ürün’ün satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

İşbu Sözleşme kapsamında KULLANICI’ ya sunulan ürün, seçmiş olduğu dijital ürün içeriğinde yer alan eğitim içerikleridir.

ALICI, satışa konu Ürün’ün temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli gibi Ürün ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda onayladığını ve sonrasında elektronik ortamda Ürün’ü satın aldığını işbu Sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. Ön Bilgilendirme Formu ve ALICI adına gönderilecek Ürün’ün bedelini içerir fatura işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçasıdır.

 1. 2. TARAFLAR ve TANIMLAR

2.1. SATICI

Unvanı : Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. ("SATICI")

MERSİS No: 0310127578800001

Adres : Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Kuluçka Mrk. B2 Block No: 151 /1G İç Kapı No: 205 Esenler/İstanbul

Telefon (Müşteri Hizmetleri) : 0 212 236 74 41

E-mail : info@dopinghafiza.com

Kep adresi : dopingbilisim@hs01.kep.tr

Web Adresi: www.dopinghafiza.com

2.2. ALICI

Adı Soyadı: …………….

(Video) Apaçık Reklamsız Doping Hafıza İnceleme🕵🏻‍♀️|| Paket alımı-Program oluşturma

Adres: …………….

Telefon: …………….

E-mail: …………….

2.3. KULLANICI

ALICI ya da ALICI’ nın kullanıcı olarak bildirmiş olduğu kimse, İşbu Sözleşme konusu online eğitim içeriğine sahip dijital ürünü kullanan kişidir. KULLANICI’ nın sınırlı ehliyetsiz (ergin olmayan çocuk) olması halinde; Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin onaylanması ile KULLANICI velisinin/vasisinin, KULLANICI’ nın işbu Sözleşme’ nin tarafı haline gelmesine icazet verdiği kabul edilir.

Kullanıcı, işbu sözleşmenin kurulması esnasında vermiş olduğu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu ve sözleşmeye konu olan dijital ürünü hukuka aykırı bir amaçla kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 1. 3. ÜRÜN BİLGİLERİ VE ÜCRETİ

3.1. ALICI, işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde (“Sözleşme”) ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda özellikleri aşağıda detaylı olarak belirtilen özgün ve kayıtlı dijital içerik , eğitim hizmetlerini içermektedir. Ürün Bedeli, tüm vergileri kapsar.

3.2. Satın alınan Ürün’ün diğer özellikleri ve kullanım koşulları dopinghafiza.com web sitesinde yer alan bilgilerde ve işbu Sözleşme'nin ayrılmaz parçası sayılan Ön Bilgilendirme Formu’ nda ve detaylı olarak belirtilmiştir.

 1. 4. ÜRÜN KULLANIM (LİSANS) SÜRESİ

4.1. Ürün kullanım süresi ALICI tarafından satın alma işleminin gerçekleştiği tarihten itibaren Ürün bakımından dopinghafiza.com internet sitesinde ürün detaylarında öngörülen tarihe kadar geçen süre boyunca (YKS, LGS, KPSS, DGS, ALES paketleri ve bunlara dahil olan Hızlı Okuma Teknikleri paketi sınav tarihine kadar; ara sınıflar için olan paketler ilgili akademik yıl boyunca; Hızlı Okuma 60 gün boyunca), KULLANICI’ nın erişimine online platformda açılır.

4.2. Paket içeriğine dahil olması halinde; Çözücü kredi ve Koçum Yanımda görüşme ve mesaj hakkı süreleri, Doping Hafıza eğitim paketi süresince devam eder. Doping Hafıza eğitim paketinin sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir.

 1. 5. CAYMA HAKKI

5.1. İşbu Sözleşme konusu ÜRÜN, online ve kayıtlı eğitim hizmetlerini içeren dijital içeriktir. Bu bakımdan, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ a dayanarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ Maddesi uyarınca “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamında kalması sebebiyle ALICI’ nın cayma hakkı bulunmamaktadır.

 1. 6. ÖDEME YÖNTEMLERİ

6.1. Ödeme, aşağıda belirtilen yöntemlerden biri ile yapılabilecektir:

 • Kredi Kartı ile Ödeme: www.dopinghafiza.com web sayfasında satın alınmak istenen Ürün’ ün ödeme bilgileri aşamasında yer alan yönergelerin izlenerek kredi kartı kullanmak sureti ile belirli bankalarla anlaşmalı olarak, taksit seçenekleriyle yapılan ödeme yöntemidir. Bu ödeme yönetiminin seçilmesi halinde, Ürün Bedeli, yetkili elektronik ödeme sağlayıcı kuruluş tarafından tahsil edilmektedir. Taksitle ödeme yönteminin seçilmesi halinde, ödeme peşin fiyat üzerinden gerçekleşir, ödeme sağlayıcı kuruluştan kaynaklı vade farkı ALICI’ ya yansıtılmaz.
 • Havale/Eft Yolu ile Ödeme: Ödeme, SATICI’ nın www.dopinghafiza.com web sayfasında satın alınmak istenen Ürün’ ün “Havale/EFT ile Ödemek İçin” ödeme yönteminin seçilerek satın almanın devam ettirilmesidir. Ödeme işlemini tamamlamak için belirttiğiniz e-mail adresinize gönderilen banka hesap numaralarımızdan birine 5 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Havale/EFT yolu ile ödeme sırasında ödeme açıklamasına, “Havale/EFT ile Ödemek İçin” butonunu tıkladığınızda size özel oluşturulan referans numarasını yazmanız gereklidir. Bu ödeme yönteminin seçilmesi halinde, ödeme sağlayıcı kuruluşlar tarafından ilgili ödeme için havale veya EFT masrafları ALICI’ ya yansıtılabilir. Böyle bir durumda, SATICI’ nın ilgili havale veya EFT masraflarından sorumluluğu yoktur
 • İyzico ile Ödeme: Ödeme, SATICI’nın www.dopinghafiza.com web sayfasında satın alınmak istenen Ürün’ ün “iyzico ile Ödeme İçin” ödeme yönteminin seçilerek satın almanın devam ettirilmesidir. ALICI, Onayla ve Devam Et butonunun tıklanmasının ardından iyzico Güvenli Ödeme sayfasına yönlendirilerek ödemesini gerçekleştirir.

6.2.Ödeme sırasında ALICI tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile ödemede çıkabilecek aksaklıklardan SATICI sorumlu değildir.

6.3. İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin bedelleri üyenin kredi kartından otomatik olarak çekilir. Ödeme işlemi onaylandıktan sonra eğitimler kullanıma açılır. ALICI Havale/Eft ile ödemeyi gerçekleştirdiğinde, eğitim ücretinin hesaba geçmesinin ardından 24 saat içerisinde ÜRÜN, KULLANICI’ nın erişimine online açılır. Doping Hafıza http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesi indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme

 1. 7. GENEL HÜKÜMLER

7.1. İşbu Sözleşme ALICI ve SATICI arasında; ALICI tarafından Ön Bilgilendirme Formu’ nun okunduğunun ve teyit edildiğinin; İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nin okunduğunun ve kabul edildiğinin beyan edildiği an internet üzerinden akdedilmiş olup, bu andan itibaren hüküm ve sonuçlarını doğurur. Sözleşme'nin bir nüshası ALICI’ nın belirttiği e-mail adresine gönderilir.

7.2. ALICI, satın aldığı Ürün ile ilgili; Ön Bilgilendirme Formu’ nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni onaylamasını ve ÜRÜN bedeline ilişkin ödemeyi gerçekleştirmesini müteakip başka bir işleme gerek kalmaksızın satış tamamlanır. Anılan onay işlemleri, ÜRÜN’ ün kullanım kapsam ve şartlarını kabul anlamına gelir. Bu suretle ÜRÜN, belirli süre boyunca ve işbu Sözleşme’ de yer alan koşullarla KULLANICI’ nın erişimine, online olarak açılır.

7.3. Dijital Ürün (online eğitim programı/paketi) yalnızca bir bilgisayar ve bir telefonda veya bir tablet ve bir telefonda kullanılabilir. Tablet ve bilgisayarda birlikte kurulum yapılamamaktadır. Hızlı Okuma paketi ise yalnızca bilgisayarda kullanılabilmektedir. Eğitimin kullanıldığı cihazlardan herhangi birinin sıfırlanması veya değiştirilmesi durumlarında, her cihaz için en fazla 3 defa değişiklik yapılabilmektedir. SATICI, bu durumdan kaynaklanabilecek olası zararlardan sorumlu olmaz.

(Video) Doping Hafıza Kullanmaya Değermi 2022 - 2023 #podcast (GÜNCEL)

7.4. ALICI, KULLANICI’ ya ait bilgileri tam ve eksiksiz şekilde girmekle yükümlü olup, ALICI’ nın eksik veya hatalı şekilde bilgi vermesi halinde Ürün’ün kullanıma açılamaması durumunda SATICI’ nın sorumluluğu bulunmamaktadır. ALICI, işbu Sözleşme’nin kurulması esnasında SATICI tarafından KULLANICI’ ya ait kişisel verilerin işlenmesine ilişkin gerekli bilgilerin temin edildiğini, bu kapsamda SATICI ile paylaştığı KULLANICI’ ya ait kişisel verileri paylaşmaya yetkili olduğunu, KULLANICI’ ya yönelik KVKK kapsamında gerekli aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirdiğini (gereği halinde açık rızasını aldığını), bu sebeple her türlü sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul eder.

7.5. Satın alınan ÜRÜN’ ün özelliğine göre, Ön Bilgilendirme Formunda ayrıntıları, süresi ve şekli belirlendiği üzere, taahhüt edilen edimler SATICI tarafından işbu Sözleşmeye ve Ön Bilgilendirme Formuna uygun olarak ifa edilir.

7.6. Satın alınan eğitim programı, satış ve kullanımı 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile ilgili mevzuat hükümlerine tabidir.

7.7. Satın alınan her bir eğitim programı Sözleşmede belirtilen sürede, her halde 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile KULLANICI’ nın kullanımına açılır. Bu süre içinde eğitim programı kullanıma açılmaz ise, KULLANICI sözleşmeyi sona erdirebilir.

7.8. ALICI, satın aldığı eğitim programının bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, SATICI’ nın eğitim programını içeren dijital içeriği KULLANICI’ nın kullanımına açma yükümlülüğü sona erer.

7.9. Eğitim programını içeren dijital içerik KULLANICI kullanımına açıldıktan sonra, ALICI’ nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan program bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından SATICI' ya ödenmez ise, SATICI sözleşmeyi sona erdirir.

7.10. SATICI’ nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve eğitim programı süresinde kullanıma açılmaz ise, durum ALICI’ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek dijital içeriğin kullanıma açılmasının ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi havale/eft ile yapmış ise iptalinden itibaren iade ödemesi 10 gün içerisinde gerçekleştirilir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile ya da iyzico ödeme yöntemi ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 10 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir. Ancak ALICI, ilgili bankanın para iadesini hesabına 2-3 haftalık bir sürede yapabileceğini kabul eder ve SATICI’ nın bundan doğan bir sorumluluğu olmadığını bilir.

 1. 8. KULLANICI’ NIN ÜRÜNÜ KULLANIM KAPSAMI, YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE BEYANLARI

ALICI/KULLANICI, madde 3’ te belirtilen Ürün’ü satın almadan önce Ürün ile ilgili tüm ön bilgileri okuduğunu, anladığını, teyit ve kabul ettiğini internet ortamında onaylamakla beyan etmiş sayılır. ALICI/KULLANICI, söz konusu Ürün’ü satın alarak Ön Bilgilendirme Formunda ve belirtilen sınırlar ve şartlar kapsamında kullanım ve faydalanma hakkını elde etmiştir.

8.1. KULLANICI’ nın Beyanları

 • Dijital Ürün (online eğitim programı/paketi), internet erişimi gerektirir. Söz konusu internet bağlantısının sağlanması, kalitesi ve güvenliği KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. KULLANICI, dijital ürünün kullanılmasıyla ilgili olarak elektronik cihazından/cihazlarının donanımsal eksikliklerinden; internet kalitesi ya da erişiminden kaynaklanan sorunlardan SATICI’ nın (DOPİNG’ in) hiçbir koşul altında sorumlu olmayacağını kabul ve beyan eder.
 • İşbu Sözleşmeye konu dijital ürün (online eğitim paketi), internet erişimi gerektirir. Söz konusu dijital ürünün kullanılabilmesi bakımından internet bağlantısının sağlanması, kalitesi ve güvenliği KULLANICI’ nın sorumluluğunda olup bu sorumluluk hiçbir koşul altında SATICI’ ya yüklenemez. KULLANICI, dijital ürünün kullanılması ile ilgili olarak elektronik cihazından/cihazlarından, her türlü donanımsal eksiklikten, internet kalitesi ve erişiminden kaynaklanan sorunlardan SATICI’nın hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ve beyan eder.
 • KULLANICI, DOPİNG öğretmen, soru birimi ve teknik destek çalışanları dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; dijital ürünün kullanımının SATICI (Doping Bilişim) tarafından tek taraflı olarak sonlandırılabileceğini, sistem dışına çıkarılabileceğini kabul ve beyan eder.
 • KULLANICI, dijital ürünü kullanırken gerçekleştirdiği tüm eylemlerden sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

8.2. KULLANICI’ nın Yükümlülükleri

 • KULLANICI, şifre ve Kullanıcı adının gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstereceğini, şifreyi ve Kullanıcı adını herhangi bir üçüncü şahsa açıklamayacağını, dijital ürünü herhangi bir üçüncü şahsa kullandırmayacağını, şifresinin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirildiğini öğrenmesi veya bundan şüphelenmesi halinde derhal SATICI’ ya haber vereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, sözleşmeye konu dijital ürünü işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan hükümlere uygun olarak kullanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, dijital ürünün yalnızca şahsı tarafından kullanılacağını, dijital ürünü üçüncü bir şahsa kiralamayacağını, satışını yapmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, satın alma esnasında vermiş olduğu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu ve bu bilgilerde sonradan meydana gelen herhangi bir değişikliği SATICI’ ya derhal bildireceğini kabul beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, dijital ürünü kullanırken herhangi bir gizlilik ihlali söz konusu olması halinde derhal ve gecikmeksizin SATICI’ yı bilgilendireceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, deprem, yangın, sel gibi tabii afetler veya savaş, terör eylemleri gibi sebeplerle, ya da internet altyapısı, veri hatları gibi ağ iletişim altyapısına dayalı unsurlarda meydana gelebilecek ve SATICI’ nın elinde olmayan sebeplerle ürünün kullanılamaması durumunda SATICI’ nın herhangi bir sorumluluğunun olmayacağını, herhangi bir nam altında SATICI’ dan tazminat veya diğer herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, almış olduğu ücretli içeriğe sahip içeriği kullanması veya indirmesi sebebiyle sistemine herhangi bir zarar geldiğini, indirilen içerikten dolayı sistemine virüs gibi kötü amaçlı kodların bulaştığını öne sürerek SATICI’ dan herhangi bir tazminat talebinde veya diğer herhangi bir talepte bulunamaz.
 • KULLANICI, SATICI’ nın sunduğu ürünü alması dolayısıyla SATICI tarafından elde edilen bilgilerin tamamen kendi rızası ile elde edilmiş olduğunu, KULLANICI satın aldığı dijital içerikleri görüntüleyebilmesi için gerekli olan yazılımların (örneğin Media Player) lisanslı olduğunu, lisansız yazılımların kullanılmasından oluşabilecek herhangi bir sorundan SATICI’ nın herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, sözleşme konusu dijital ürünü yalnızca bireysel olarak kullanacağını, herhangi bir üçüncü şahsın kullanımına izin vermeyeceğini, her ne şekilde olursa olsun ticari amaçla kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • KULLANICI, dijital ürünü kullanırken gerçekleştirdiği tüm eylemlerden sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.
 1. 9. SATICI’NIN BEYANLARI VE TAAHHÜTLERİ

9.1. 9.1. SATICI, işbu Sözleşme konusu Ürün’ün Ön Bilgilendirme Formunda belirtilen niteliklere uygun olmasından sorumludur. SATICI tarafından sağlanan ürünlere ilişkin dijital içeriklerin ALICI’ ya ait elektronik cihazlarda çalıştırılması için üçüncü taraflarca sağlanan uygulamalara ilişkin her türlü sorumluluk KULLANICI’ ya aittir. SATICI, doğrudan doğruya dijital ürünle ilgili olmayan internet bağlantısı, cihaz, teknik ve kullanıcı kaynaklı sorunlardan hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz. Ayrıca SATICI, dijital ürünün dayandığı yazılımın hatasız ve kesintisiz çalışacağının garantisini vermez.

9.2. SATICI, Ön Bilgilendirme Formunda mevcut mücbir sebepler hariç olmak üzere, işbu Sözleşme ve Ön Bilgilendirme Formu kapsamında satın alınan tarihten ürün bakımından dopinghafiza.com internet sitesinde ürün detaylarında öngörülen tarihe kadar sürekliliğini sağlamakla yükümlüdür. Ürün’de yer alan dijital içeriklerin müfredat değişikliği vb. sebeplerden dolayı değiştirilmesi, güncellenmesi ve içeriklerin iyileştirilmesi amaçlarıyla bu süre içerisinde ALICI’ nın dijital içeriklere erişememesi, sürekliliğin ihlali anlamına gelmeyecektir.

9.3. SATICI, Ürün’ün sunumunun ALICIYA teslim edilmesinin (ifanın) kendisinden kaynaklanmayan bir sebep ile imkansızlaşması halinde, sözleşmenin ifasının imkansız olduğunu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde ALICI' ya bildirmekle yükümlü olacaktır. SATICI ayrıca söz konusu Ürün ile ilgili meydana gelecek değişiklikleri www.dopinghafiza.com resmi web sitesinde, SMS vasıtası ile veya belirleyeceği diğer bir yöntem ile tüm ALICI/KULLANICI' lara duyurmakla yükümlüdür.

9.4. Dijital içerikler; yazılım geliştirme, müfredatın güncellenmesi ve benzeri sebeplerle belirli günlerde erişime kapatılabilmektedir. ALICI/KULLANICI, dijital içeriklerin SATICI’ dan kaynaklanmayan sebeplerle kesintiye uğraması ya da performans seviyesinde farklılıklar gözlenmesi halinde SATICI’ nın bu durumu düzeltmek için gerekli özeni ve çabayı gösterdiğini bilir ve anılan durumlarda SATICI’ nın tazminat yükümlülüğü bulunmadığını beyan ve kabul ve beyan eder.

9.5. Doping Hafıza platformunda, piyasadaki benzer standartlar dahilinde kullanıma engel olmayacak seviyede hata, kusur ya da kesinti oluşabilir.

9.6. Dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Doping Hafıza platformunu kesintiye uğratması halinde DOPİNG; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iadesini gerçekleştirebilir.

9.7. SATICI yalnızca işbu Sözleşme’ de ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda bilgileri yer alan Ürün’ü ALICI’ ya sağlamakla yükümlü olup, ALICI/KULLANICI’ya bir başarı veya kesin bir sonuç taahhüdünde bulunmamaktadır. Ürün’ün ALICI/KULLANICI’ nın subjektif beklentisine uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde SATICI sorumlu değildir.

9.8. SATICI, Ürün ile sunulan herhangi bir içerik sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan, veri kaybından veya herhangi bir ses, görüntü, fotoğraf, yazılım, teçhizat veya içerikteki hata, hasar ya da bozulmalardan, Ürün’ün ALICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkının ve/veya mülkiyet hakkının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, KULLANICI’nın işbu Sözleşme hükümlerine aykırı eylemleri neticesi meydana gelen zararlardan SATICI hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

(Video) DOPİNG HAFIZA TÜM GERÇEKLERİ (OBJEKTİF)

9.9. SATICI, Ürün ile sunulan her türlü dijital içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, makul sınırlar içinde kalmak üzere, gerekli olan içeriği kaldırma ve/veya yeni bir içerik ekleme, içerikleri güncel eğitim programlarına uygun hale getirmek amacıyla önceden bildirimde bulunmaksızın güncelleme yapma yetkilerine sahiptir.

 1. 10. SÖZLEŞMENİN, SÜRESİ, SONA ERMESİ VE FESHİ

10.1. İşbu Sözleşme, bu Sözleşme’ nin 4.1. bendinde belirtildiği süre sonunda başka hiçbir işleme gerek olmaksızın, kendiliğinden sona erer.

10.2. Paket içeriğine dahil olması halinde; Çözücü kredi ve Koçum Yanımda görüşme ve mesaj hakkı süreleri, Doping Hafıza eğitim paketi süresince devam eder. Doping Hafıza eğitim paketinin sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir.

10.3. SATICI, ALICI/KULLANICI' nın İşbu Sözleşme'den doğan yükümlülüklerini İşbu Sözleşme’ de, belirtilen şekilde yerine getirmemesi halinde derhal ve bildirimsiz olarak Sözleşme’ yi feshedebilir. Bu halde ALICI/KULLANICI, SATICI’ dan hiçbir bedel talep edemez.

10.4. KULLANICI’ nın, DOPİNG öğretmen, soru birimi ve teknik destek çalışanları dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; Doping Hafıza kullanımı ve Sözleşme DOPİNG tarafından tek taraflı olarak ve bildirimde bulunmaksızın sonlandırılabilir.

10.5. Satın alınan ürüne ilişkin dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Doping Hafıza platformunu kesintiye uğratması halinde DOPİNG; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iade gerçekleştirilebilir ve Sözleşme sonlandırılabilir.

 1. 11. LİSANS

11.1. İşbu Sözleşmeye konu dijital ürünün satın alınmasıyla SATICI’ ya (Doping Bilişim) ait ESER’in (dijital ürün) münhasır olmayan ve yalnızca kullanım hakkına ilişkin lisansın, KULLANICI’ya sınırlı ve süreli olarak tevdii söz konusudur.

11.2. ESER, yürürlükteki her türlü mevzuat ile korunmakta olup, İşbu Sözleşme ile KULLANICI’ya ESER’den doğan herhangi bir mali ya da manevi hakkın devri yapılmamakta; yalnızca Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında münhasır olmayan kullanım lisansı, ticari olmayan ve kişisel kullanım için, eğitim içeriğinde belirlenen süre boyunca (TYT, AYT, DGS, LGS ve KPSS paketleri ve bunlara dahil olan Hızlı Okuma Teknikleri paketi sınav tarihine kadar, ara sınıflar için olan paketler ilgili akademik yıl boyunca, ara sınıflar+ LGS sınav tarihine kadar ve tekli alınan Hızlı Okuma Teknikleri paketi 60 gün boyunca) tevdi olunmaktadır.

11.3. SATICI (Doping Bilişim), işbu Sözleşme’ nin kullanıcıya bırakmadığı ESER’ e ilişkin her türlü hakkı, mülkiyeti ve menfaati (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte tüm Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları dahil) açıkça saklı tutar.

11.4. KULLANICI, İşbu Sözleşme konusu lisanstan doğan, SATICI’ nın ve tedarikçilerinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ederek; eseri izinsiz kopyalaması, çoğaltması, dağıtması ya da izin gerektirecek şekilde görüntülemesi, bazı çalışmalarda kullanarak türetmesi (türevlerini oluşturması) gibi hallerde, SATICI’ ya 5.000.000 TL (beşmilyon TL) cezai şartı herhangi bir mahkeme kararına gerek olmaksızın ödemeyi; bu cezai şartın fahiş olmadığını, ihlalin ve kusurun ağırlığına göre DH YAZILIM’ ın bu ceza miktarını artırabileceğini ve mahkemelerden terkini veya tenkisini talep etmeyeceğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder. SATICI, bu ihlalden dolayı uğradığı zararlar nedeniyle, ayrıca, ilgili mevzuat çerçevesinde suç veya ceza öngören hükümlerden doğan ve/veya Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Rekabet Hükümleri ve ilgili mevzuat uyarınca tazminat ve/veya tüm dava haklarını saklı tutar.

 1. 12. KULLANIM SINIRLARI

12.1. KULLANICI,

 • Ürünün yahut üründe sunulan içeriğin herhangi bir yazılım bileşenine ilişkin olarak kısmen veya tamamen tersine mühendislik yapamaz, uygunsuz bir erişim elde etme teşebbüsünde bulunamaz,
 • dijital ürünün bir kısmını ya da tamamını kopyalayamaz, taklit edemez, 2. El dahil olmak üzere satışını yapamaz, sosyal medya ortamlarında ve diğer internet sitelerinde yayınlayamaz ve bu platformlarda satışa sunamaz,
 • ürünü, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu’nda yer alan amaçlar haricinde kullanamaz,
 • SATICI’ nın fikri mülkiyet haklarını veya diğer haklarını ihlal edecek herhangi bir eylemde bulunamaz,
 • sistemin bütünlüğüne, veya sistemde yer alan herhangi bir içeriğe zarar verecek eylemlerde bulunamaz,
 • dijital ürün (ESER) üzerindeki herhangi bir ticari markayı veya işareti kapatamaz, kaldıramaz, değiştiremez veya tahrif edemez,
 • ürünün herhangi bir bölümünü ya da tamamını kopyalayamaz, kiraya veremez, lisans sağlayamaz yahut 2. el dahil olmak üzere satışını yapamaz,
 • ürünün tamamını yahut herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinde paylaşamaz,
 • ürüne zarar verici nitelikte kötü amaçlı yazılım yahut zararlı kod kullanamaz,
 • ürünü, ürün ile doğrudan rekabet edebilecek herhangi bir ürün, hizmet veya teknolojiyi geliştirmek, ticarileştirmek, lisanslamak veya satmak amacıyla kullanamaz
 • ürünü kullanırken ulusal veya uluslararası mevzuat hükümlerini ihlal edemez,
 • ürünün tamamını yahut herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinde paylaşamaz,
 • dijital ürün’de eğitim faaliyetlerini gerçekleştiren eğitmenler ile dijital ürünün kullanım sınırları haricinde hiçbir şekilde iletişime geçemez,
 • SATICI’nın veya üçüncü bir şahsın telif, marka, patent, ticari sır başta olmak üzere ve bunlarla sınırlı olmayarak haklarını ihlal edecek eylemlerde bulunamaz,
 • dijital ürün’ün kullanımı için kendisine tahsis edilmiş kullanıcı bilgilerini veya şifre bilgilerini paylaşamaz,
 • Dijital ürünü işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formunda yer alan hükümlere aykırı kullanımda bulunamaz,
 • okul, sınıf, yardımcı kurs, özel ders gibi toplu alanlarda ya da KULLANICI harici kişilere kullanıma açamaz.

12.2. SATICI’ nın bu ihlalden dolayı uğradığı zararlar nedeniyle, ayrıca Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca tazminat hükümlerine ve/veya cezai hükümlere başvurma hakkı saklıdır.

12.3. KULLANICI, SATICI’ nın hem 11.4. maddede anılan cezai şart bedelini hem de borcun ifasına aykırılıktan doğacak tazminat bedelinin ifasını ayrı ayrı talep edeceğini kabul eder.

12.4. KULLANICI’ nın İşbu Sözleşme hükümlerine aykırı eylem ya da işlemi sebebiyle, SATICI’ nın işbu Sözleşmeyi feshetme KULLANICI’ ya sağlanan dijital içeriğin kullanımına son verme ve KULLANICI’ nın dijital içeriğe erişimini kapatma, kısıtlama veya askıya alma hakkı saklıdır.

12.5. KULLANICI’ nın dijital ürünü işbu Sözleşme hükümlerine aykırı kullanımı halinde yukarıdaki hükümler hariç, SATICI’ nın gerekli her türlü müdahalelerde bulunma hakkı saklıdır.

 1. 13. DİJİTAL ÜRÜN ÜZERİNDEKİ KORUMA ARAÇLARI

Online eğitim paketi içerisindeki videolarda, medya güvenliğini sağlayabilmek amacıyla hareketli watermark (saydam damga/güvenlik işareti) yerleştirilmiştir. Bu hareketli işaret, KULLANICI’ nın adını, soyadını ve ona tahsis edilen referans numarasını içerir.

KULLANICI, dijital ürün içerisindeki medyaları izlemesi sırasında, görüntülü sohbet servislerinden (Zoom, FaceTime, Skype vb.) herhangi birini aktif etmesi halinde “ekran yakalayıcı tespit” uyarısı alır. Bunun nedeni, bu tür servislerin ekran yakalama ya da kaydetme özelliğini kullanmasıdır. KULLANICI’ nın, Online eğitimi izlemeye devam edebilmesi için bu tür uygulamaları sonlandırması gereklidir.

 1. 14. SORUMSUZLUK KAYDI

14.1. SATICI, işbu Sözleşme konusu dijital ürün bakımından üründen beklenen olağan işlevleri yerine getirmesi için kendisinden beklenen dikkat ve özeni göstermekle sorumluluktan kurtulur. SATICI, KULLANICI'ya herhangi bir başarı ya da sistemin kusursuz işleyeceği taahhüdünde bulunmaz.

(Video) Doping Hafıza Almalımıyım İşe Yararmı ? ( Gerçekler ) 2022

14.2. SATICI işbu Sözleşme konusu dijital ürünü; yazılım geliştirme, müfredatın güncellenmesi gibi sebeplerle belirli günlerde erişime kapatma hakkına sahiptir. KULLANICI, dijital içeriklerin SATICI’ dan kaynaklanmayan sebeplerle kesintiye uğraması ya da performans seviyesinde farklılıklar gözlenmesi halinde SATICI’ nın bu durumu düzeltmek için gerekli özeni ve çabayı gösterdiğini bilir ve anılan durumlarda SATICI’ nın tazminat yükümlülüğü bulunmadığını kabul ve beyan eder.

14.3. KULLANICI, söz konusu dijital ürünü kullanmaya başlamakla işbu Sözleşme hükümlerini kabul eder ve KULLANICI’ nın dijital ürünün kullanımına ilişkin lisans kapsamını bildiği kabul edilir. Dijital ürünü elektronik cihazına kuran KULLANICI, işbu Sözleşme’yi ve Lisans kapsamını bilmediğinden hareketle SATICI’ nın sorumluluğuna başvuramaz. Mesafeli Sözleşme kabul edilmiş ve onaylanmış olacaktır.

14.4. KULLANICI’ nın sınırlı ehliyetsiz olması durumunda, KULLANICI’ nın Sözleşme’ nin tarafı olmasına velisi/vasisi tarafından geçerli ve hukuka uygun icazet verildiği kabul edilir. Aksi yöndeki iddialardan hiçbir şekilde SATICI sorumlu olmayacak ve SATICI’ nın işbu halde doğacak bütün zararından ALICI doğrudan doğruya sorumlu olacaktır.

14.5. SATICI, söz konusu dijital ürünün kullanımıyla doğrudan veya dolaylı olarak ilgili olabilecek donanım veya işletim sistemi arızasından, telif hakları SATICI’ya (Doping Bilişim) ait olmayan veritabanı yazılımından, iletişim ağı (network) tasarım ve bağlantı hatalarından, voltaj dalgalanması ve elektrik kesilmesinden virüs bulaşmasından ve benzeri çevresel faktörler ve kullanıcı hatalarından kaynaklanacak bilgi ve yazılım kayıplarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14.6. SATICI, KULLANICI’nın sözleşmeye aykırı eylemlerinden doğan zararlardan hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz.

 1. 15. ELEKTRONİK İLETİ

15.1. ATICI, Ürün’e ilişkin hizmetin ifasının yerine getirilebilmesi sebebiyle, ödemenin gerçekleştirilmesi ve arıza-hata durumlarının düzeltilmesi aşamalarında ALICI’ ya yapacağı bilgilendirmeleri ALICI’ nın izni olmaksızın yapabilir.

15.2. Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’ in 2/b bendi uyarınca SATICI, Doping Hafıza eğitim paketi KULLANICI’ sı ya da velisine ticari ileti iletebilir.

 1. 16. ELEKTRONİK İLETİ

16.1. Kullanıcıya özel ürün verilebilmesi için dijital ürünün satın alınması sırasında isim, soyisim, adres ve e-mail adresinin alınması gereklidir. Bu bilgiler olmadan dijital içeriğe erişim sağlanması mümkün değildir. Bu aşamada KULLANICI’ nın, bilgilerinin doğruluğunu teyit etmesi dijital ürünün işlevselliği bakımından önemlidir.

16.2. Doping Bilişim, online eğitim paketinin kurulumunun sağlandığı, KULLANICI’ ya ait elektronik cihazın IP adresini Sözleşmenin kurulması ve ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması (6698 sayılı KVKK m.5/2-c) nedeniyle kaydeder. KULLANICI’ ya ait IP adresinin işlenmesi, online eğitim paketinin kurulumunun, güvenliğinin sağlanması ve ileride doğabilecek arıza-hataların giderilebilmesi bakımından gereklidir.

16.3. Ürün içerisinde yer alan soru bankası testlerine katılan KULLANICI’ nın sıralaması test sonucunda derecelendirilir. Bu sayede, KULLANICI’ nın tüm diğer online eğitim KULLANICI’ ları arasında seviyesinin tespiti sağlanır. KULLANICI, sıralamasının ilk 100’ de yer alması ve “En İyi 100” listesini aktifleştirmesi halinde; isim ve soyadının ilk harfi birlikte puan ve seviye bilgileri sıralamada yayınlanır.

16.4. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde kalmak üzere, KULLANICI’ ya ait kişisel, eğitsel, sistem kullanım verilerini ve diğer bilgileri DH YAZILIM, KULLANICI’ nın güvenliğini ihlal etmeden değerlendirebilir, analiz edebilir, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşabilir ve bu verileri kullanım değerlendirme uygulamalarında ve kendi yükümlülüğünü ifa etmek ve bazı istatistiki değerlendirmeler için anonim olarak, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip süresiz olarak muhafaza edebilir.

16.5. KULLANICI daha detaylı bilgiye erişim için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metni’ ne ve Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikasına www.dopinghafiza.com internet sitesinden ulaşılabilir.

 1. 17. SÖZLEŞMENİN, SÜRESİ, SONA ERMESİ VE FESHİ

17.1. İşbu Sözleşme, bu Sözleşme’ nin 4.1. bendinde belirtildiği süre sonunda başka hiçbir işleme gerek olmaksızın, kendiliğinden sona erer.

17.2. Paket içeriğine dahil olması halinde; Çözücü kredi ve Koçum Yanımda görüşme ve mesaj hakkı süreleri, Doping Hafıza eğitim paketi süresince devam eder. Doping Hafıza eğitim paketinin sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir.

17.3. SATICI, ALICI/KULLANICI' nın İşbu Sözleşme'den doğan yükümlülüklerini İşbu Sözleşme’ de, belirtilen şekilde yerine getirmemesi halinde derhal ve bildirimsiz olarak Sözleşme’ yi feshedebilir. Bu halde ALICI/KULLANICI, SATICI’ dan hiçbir bedel talep edemez.

17.4. KULLANICI’ nın, DOPİNG öğretmen, soru birimi ve teknik destek çalışanları dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; Doping Hafıza kullanımı ve Sözleşme DOPİNG tarafından tek taraflı olarak ve bildirimde bulunmaksızın sonlandırılabilir.

17.5. Satın alınan ürüne ilişkin dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Doping Hafıza platformunu kesintiye uğratması halinde DOPİNG; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iade gerçekleştirilebilir ve Sözleşme sonlandırılabilir.

 1. 18. KISMİ GEÇERSİZLİK

18.1. İşbu Sözleşmede yer alan hükümlerden herhangi birinin hükümsüz olması halinde bu geçersizlik sözleşmenin tümüne sirayet etmeyecek ve sözleşme, diğer hükümleri ile geçerliliğini koruyacaktır.

(Video) her yerde doping hafıza reklamı

 1. 19. UYUŞMAZLIK HALİNDE YETKİLİ MERCİİ

19.1. ALICI, işbu Sözleşme’ den doğan veya işbu Sözleşme ile ilgili olan uyuşmazlıklarda ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilir.

 1. 20. YÜRÜRLÜK

20.1. İşbu Sözleşme, ALICI tarafından okunarak elektronik ortamda onaylandığı takdirde tüm hüküm ve koşullarıyla yürürlüğe girecektir. ALICI, bu hususu bilerek Sözleşme’ yi okumuş ve onaylamıştır.

20.2. İşbu Sözleşme’nin bir örneği, satın alma sırasında başvuru formunda bildirilen e-mail adresine ALICI tarafından muhafaza edilmek üzere otomatik olarak gönderilecektir.

Videos

1. doping hafızayla çalışalım/doping hafıza sistemi nasıl kullanılır içeriği ayrıntıları,Yks günlüğüm 6
(Rukayyenur kamacı)
2. TIPÇIDAN REKLAMSIZ DOPİNG YORUMU! DOPİNG HAFIZA NE KADAR FAYDALI ??
(Sınav hekimi)
3. DOPİNG HAFIZA İNCELEME ; İLK YORUMUM !!
(Deniz Güçlü)
4. Doping Hafıza Hakkında Merak Etiklerinizi Cevapladım
(Murat Kurtaran)
5. REKLAMSIZ DOPİNG HAFIZA İNCELEMESİ|DOPİNG HAFIZA ALMADAN ÖNCE İZLEYİN
(Withofceyda)
6. Türkiye’nin Dört Bir Yanında On Binlerce Öğrenci Sınavlara Doping Hafıza'yla Hazırlanıyor!
(Doping Hafıza)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Clemencia Bogisich Ret

Last Updated: 01/20/2023

Views: 6561

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Clemencia Bogisich Ret

Birthday: 2001-07-17

Address: Suite 794 53887 Geri Spring, West Cristentown, KY 54855

Phone: +5934435460663

Job: Central Hospitality Director

Hobby: Yoga, Electronics, Rafting, Lockpicking, Inline skating, Puzzles, scrapbook

Introduction: My name is Clemencia Bogisich Ret, I am a super, outstanding, graceful, friendly, vast, comfortable, agreeable person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.